Wydawca

Czasopismo elektroniczne "Biblioteka i Edukacja" jest wydawane przez: Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Szanowni Państwo,

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zwraca się do Państwa z propozycją współpracy w ramach wydawanego czasopisma Biblioteka i Edukacja.

Półrocznik Biblioteka i Edukacja ze względu na swoją elektroniczną formę dociera do wielu odbiorców, a także daje możliwość prezentowania ciekawych tekstów całej społeczności bibliotekarskiej. Ponadto służy wymianie doświadczeń i nawiązaniu współpracy z ośrodkami akademickimi nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Przedstawiamy propozycję pakietów dla firm zainteresowanych wydaniem artykułu sponsorskiego w czasopiśmie Biblioteka i Edukacja:

• Pakiet MINI – 500,00 zł + VAT
  • Pakiet MINI Plus – 1 000,00 zł + VAT

Pakiety sponsorskie dla firm (plik PDF).

Proponujemy także możliwość ustalenia indywidualnych warunków świadczeń sumą nieujętą w pakietach sponsorskich.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.